Aktualnosci

Pruszków

Ministerstwo Sportu - PROGRAM KLUB

O klubie

Klub Judo Ulisses powstał w dniu 17-03-2009 r., kiedy to, przystąpił do Warszawsko-Mazowieckiego Związku Judo. Klub przez 2 lata działał jako osoba fizyczna, ale zmiany prawne, do których klub musiał się dostosować (Ustawa o sporcie z dnia 25 czerwca 2010 roku), spowodowały przekształcenie klubu z osoby fizycznej na osobę prawną. W dniu 30 sierpnia 2011 roku, klub uzyskał wpis do ewidencji uczniowskich klubów sportowych prowadzonej przez Starostę Pruszkowskiego, pod numerem 51 pod nazwą:

Uczniowski Klub Sportowy ULISSES TEAM

Celem statutowym działalności klubu jest nauka  i  doskonalenie judo, kształtowanie sprawności fizycznej, harmonijny rozwój wychowanków , rozwijanie tężyzny fizycznej oraz propagowanie zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży Klub prowadzi wiele sekcji podzielonych na kategorie wiekowe i stopnie zaawansowania. Głowna siedziba klubu mieści się w Szkole Podstawowej nr 1 w Pruszkowie , ul. Topolowa 10.

W klubie prowadzone są zajęcia:

• Funny judo – zajęcia dla dzieci w wieku 4 - 6 lat na macie w SP nr 1 w Pruszkowie
  • Nauka judo dzieci w grupach naborowych
  • Treningi judo dzieci w grupach o różnym stopniu zaawansowania
  • Egzaminy na stopnie szkolne – kyu
  • Udział w zawodach judo
  • Treningi judo i ju-jitsu dla drosłych, zaliczenie w-f  dla studentów
  • Kursy samoobrony dla młodzieży i dorosłych

Designed by ArNet