Aktualnosci
Aktualności
Historia i zasady judo
O klubie
Treningi Pruszków
Treningi Komorów
Funny judo
Wyniki zawodów
Regulaminy
Obozy
Do pobrania
Galeria judo
Linki
Kontakt
 
Ulisses
 
PARTNERZY:
 
Miasto Pruszków
Miasto
Pruszków
 
Ministerstwo Sportu - PROGRAM KLUB

 

 

Wyniki zawodów

 

ROK 2017

XIII Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików o Puchar Wójta Gminy Lesznowola – Mysiadło, 04-02-2017 - wyniki zawodników UKS Ulisses Team z Pruszkowa:

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Miejsce
1 Hubert Pruszkowski 2005 I
2

Jakub Czepiel

2004 III
3 Kacper Pruszkowski 2006 V
4 Stanisław Ostaszewski 2004 V
5 Konstanty Hoszowski 2006 udział

zdjęcia: http://judostat.pl/judo/233,109,71106080,2003,1041,0,0,0,index.htm

I Liga judo Funny WOM – Mysiadło, 05-02-2017

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Miejsce
1 Aleks Pikiołek

2008

III
2 Bartłomiej Fabijański 2008 III
3 Janek Strzelczyk 2007 udział
4 Maciej Jurkowski 2009 udział

zdjęcia: http://judostat.pl/judo/233,109,71106040,2003,1041,0,0,0,index.html

Międzynarodowe Mistrzostwa Grodziska Mazowieckiego–12-03-2017 r.

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Miejsce
1 Hubert Pruszkowski 2005 I
2 Maciej Wernicki 2004 II
3 Jakub Aleksandrowicz 2003 II
4 Bartłomiej Fabijański 2008 II
5 Karolina Wernicka 2006 III
6 Kacper Pruszkowski 2006 V
7 Konstanty Hoszowski 2006 udział
8 Mikołaj Bartnicki 2010 udział

zdjęcia: https://plus.google.com/u/0/117132491147457574646/posts/731zxQ2gNue

Międzynarodowe Mistrzostwa Marek w Judo–08-04-2017 r.

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Miejsce
1 Hubert Pruszkowski 2005 I
2 Maciej Wernicki 2004 VII
3 Stanisław Ostaszewski 2004 IV

Wiosenny Turniej Judo – Pruszków, 09-04-2017 r.

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Miejsce
1 Michał Tomaszewski 2006 II
2 Kacper Pruszkowski 2006 II
3 Karolina Wernicka 2006 II
4 Bartłomiej Fabijański 2008 II

III Liga judo Funny WOM – Warszawa, 28-05-2017

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Miejsce
1 Bartłomiej Fabijański 2008 I

Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci i Młodzików w Judo im. Jana Ślawskiego w dniu 3-4.06.2017

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Miejsce
1 Hubert Pruszkowski 2005 I
2 Kacper Pruszkowski 2006 VII
3 Michał Tomaszewski 2006 VII
4 Maciej Wernicki 2004 VII

galeria zdjęć

Turniej z okazji Dnia Dziecka w klubie Sakura – 04-06-2017

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Miejsce
1 Aleks Pikiołek 2008 I
2 Karolina Wernicka 2006 II

Ogólnopolskie zawody w Judo o Puchar Wójta Gminy Kowala, w dniu 16-09-2017

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Miejsce
1 Hubert Pruszkowski 2005 I

Małe Warsaw Judo Open , Warszawa 21-10 -2017

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Miejsce
1 Kacper Pruszkowski 2006 III
2 Jan Ostaszewski 2006 III
3 Bartłomiej Fabijański 2008 III

galeria zdjęć

Międzynarodowe Zawody w Judo o Puchar Burmistrza Białołęki , Warszawa, 04-11-2017

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Miejsce Waga
1 Hubert Pruszkowski 2005 I 60 kg

galeria zdjęć

Turniej rankingowy województwa mazowieckiego w judo – Sochaczew Cup, 18-11-2017 r.
XI Międzynarodowy Turniej Judo Młodzików i Dzieci o Puchar Wójta Gminy Sochaczew

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Miejsce Waga
1 Hubert Pruszkowski 2005/2006 I 60 kg
2 Hubert Pruszkowski 2004/2003 I 60 kg
3 Kacper Pruszkowski 2005/2006 III 39 kg
4 Stanisław Ostaszewski 2004/2003 II +81kg

galeria zdjęć

Otwarty turniej judo pod Patronatem Burmistrza Błonia w dniu 26-11-2017 r.

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Miejsce
1 Michał Tomaszewski 2006 I
2 Kacper Pruszkowski 2006 I
3 Hubert Pruszkowski 2005/2006 I
4 Hubert Pruszkowski 2003/2004 I
5 Maciej Wernicki 2004 I
6 Jakub Gryżewski 2008 I
7 Bartłomiej Fabijański 2008 III

galeria zdjęć

Mikołajkowy Turniej Judo – Warszawa 03-12-2017 r.

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Miejsce
1 Kacper Pruszkowski 2006 I
2 Hubert Pruszkowski 2005 I
3 Maciej Wernicki 2004 I
4 Jakub Gryżewski 2008 II
5 Julia Sieńkowska 2009 II
6 Michał Tomaszewski 2006 II
7 Bartosz Polański 2010 II
8 Oskar Habiera 2009 II
9 Karolina Wernicka 2006 III

galeria zdjęć

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ROK 2016

XII Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików o Puchar Wójta Gminy Lesznowola – Mysiadło, 20-02-2016 - wyniki zawodników UKS Ulisses Team z Pruszkowa:

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Miejsce
1 Ewa Pływak 2002 III
2 Maciej Wernicki 2004 V
3 Krystian Zabielski 2005 udział

Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Juniorów Młodszych – Mysiadło, 20-02-2016

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Miejsce
1 Marta Łada 2000 V

I Liga judo Funny WOM – Mysiadło, 21-02-2016

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Miejsce
1 Maja Wengzik 2008 I
2 Bartłomiej Fabijański 2008 I
3 Janek Zieliński 2008 I
4 Franciszek Chaczykowski 2007 V
5 Michał Tomaszewski 2006 III
6 Janek Ostaszewski 2006 IV
7 Karolina Wernicka 2006 IV

zdjęcia: https://plus.google.com/117132491147457574646/posts/ZzSVaX3nTjJ

WOM – OTWARTE MISTRZOSTWA WARSZAWY DZIECI im. Jana Ślawskiego - Warszawa, 05-03-2016

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Miejsce
1 Maciej Wernicki 2004 V
2 Hubert Pruszkowski 2005 udział

zdjęcia: https://plus.google.com/117132491147457574646/posts/Pw6dnmHKE8t

II Liga judo Funny WOM – Warszawa, 13-03-2016

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Miejsce
1 Michał Tomaszewski 2006 I
2 Kacper Pruszkowski 2006 I
3 Karolina Wernicka 2006 II
4 Bartosz Fabijański 2008 II
5 Adam Włodarski 2007 II
6 Amir Ulukbekov 2006 II
7 Janek Zieliński 2008 III
8 Szymon Włodarski 2006 III
9 Franciszek Chaczykowski 2007 udział

zdjęcia: https://plus.google.com/117132491147457574646/posts/SjiD6JcDNqJ

Międzynarodowe Mistrzostwa Grodziska Mazowieckiego–10-04-2016

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Miejsce
1 Maciej Wernicki 2004 I
2 Hubert Pruszkowski 2005 I
3 Kacper Pruszkowski 2006 I
4 Michał Tomaszewski 2006 II
5 Karolina Wernicka 2006 II
6 Mikołaj Dziurzyński 2007 II
7 Jakub Gryżewski 2008 II
8 Maja Węgrzik 2008 III
9 Bartek Fabijański 2008 udział
10 Gracjan Ściegliński 2007 udział
11 Bartosz Strus 2007 udział
12 Krystian Zabielski 2005 udział

Wiosenny Turniej Judo Dzieci – Pruszków , 12-04-2016

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Miejsce
1 Stanisław Ostaszewski 2004 I
2 Maciej Wernicki 2004 III
3 Hubert Pruszkowski 2005 III
4 Bartek Legęcki 2005 III
5 Janek Ostaszewski 2006 III
6 Szymon Włodarski 2006 udział
7 Maksymilian Kotulski 2006 II
8 Michał Tomaszewski 2006 udział
9 Adam Włodarski 2007 III
10 Bartłomiej Fabijański 2008 udział

Turniej Judo Legia Cup – 15-05-2016

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Miejsce
1 Michał Tomaszewski 2006 I
2 Hubert Pruszkowski 2005 II

Żoliborz Judo Cup w dniu 11-06-2016 r.

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Miejsce
1 Hubert Pruszkowski 2005 I
2 Stanisław Ostaszewski 2004 I

Finał Judo Funny WOM 2016 w dniu 12-06-2016 r.

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Miejsce
1 Kacper Pruszkowski 2006 II
2 Bartłomiej Fabijański 2008 III
3 Michał Tomaszewski 2006 III
4 Karolina Wernicka 2006 III
5 Adam Włodarski 2007 udział
6 Szymon Włodarski 2006 udział
7 Maksymilian Kotulski 2006 udział
8 Franciszek Chaczykowski 2007 udział

zdjęcia: https://plus.google.com/117132491147457574646/posts/e8QHq15Bo7g

Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików w judo - Kowala, 17.09.2016 r.

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Miejsce
1 Hubert Pruszkowski 2005 II

zdjęcia: http://judostat.pl/judo/235,119,71105590,2003,1100422641,0,0,0,index.html

Międzypowiatowy Finał Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w indywidualnych biegach przełajowych 2016/2017

zdjęcia: https://plus.google.com/117132491147457574646/posts/1eBmV89tXSb

XII Turniej Judo - Memoriał G. Malika - Warszawa, 02.10.2016

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Miejsce
1 Hubert Pruszkowski 2005 I
2 Maciej Wernicki 2004 II
3 Michał Tomaszewski 2006 II
4 Karolina Wernicka 2006 II

zdjęcia: https://plus.google.com/117132491147457574646/posts/j17c5dVHfAG

zdjęcia: http://judostat.pl/judo/230,109,7100,2003,1041,0,0,0,index.html

III Otwarty Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki – Warszawa, 5/6-11-2016

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Miejsce
1 Hubert Pruszkowski 2005 I
2 Bartłomiej Fabijański 2008 II
3 Karolina Wernicka 2006 III
4 Maciej Wernicki 2004 udział

XXI Turniej judo z okazji Dnia Odzyskania Niepodległości – Rembertów, 11-11-2016

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Miejsce
1 Hubert Pruszkowski 2005 I
2 Kacper Pruszkowski 2006 V

X Międzynarodowy Turniej Judo Młodzików i Dzieci o Puchar Wójta Gminy Sochaczew – 19-11-2016 (Turniej Rankingowy Województwa Mazowieckiego dla U-13, U-15)

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Miejsce
1 Hubert Pruszkowski 2005 I
2 Kacper Pruszkowski 2006 III

Ogólnopolski turniej judo - Błonie, 26-11-2016

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Miejsce
1 Karolina Wernicka 2006 II
2 Bartłomiej Fabijański 2008 I

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ROK 2015

XI Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzików o Puchar Wójta Gminy Lesznowola I Liga judo Funny WOM – Lesznowola, 14-15-02-2015 - wyniki zawodników UKS Ulisses Team z Pruszkowa:

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Miejsce
1 Jakub Falkowski 2004 III
2 Wiktoria Falkowska 2007 III
3 Kacper Pruszkowski 2006 III
4 Maksymilian Kotulski 2006 III
5 Bartek Legęcki 2005 II
6 Krystian Zabielski 2005 II
7 Hubert Pruszkowski 2005 I

https://plus.google.com/117132491147457574646/posts/EMQ9mdJWoxn

Turniej zimowy judo –Politechnika Warszawska – 21-02-2015

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Miejsce
1 Bartłomiej Fabijański 2008 I
2 Maciej Wernicki 2004 I

https://plus.google.com/117132491147457574646/posts/6CWmrveMTX2

Ogólnopolskie Mistrzostwa Milanówka w Judo – 28-02-2015

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Miejsce
1 Amir Ulugbekov 2006 III
2 Wiktoria Falkowska 2007 I
3 Kacper Pruszkowski 2006 III
4 Stanisław Ostaszewski 2006 I
5 Bartek Legęcki 2005 udział
6 Krystian Zabielski 2005 II
7 Hubert Pruszkowski 2005 II
8 Jakub Falkowski 2004 V
9 Michał Tomaszewski 2006 V
10 Maciej Wernicki 2004 III

https://plus.google.com/117132491147457574646/posts/EerBhWNoiGg

II Liga judo Funny WOM – Warszawa, 28-03-2015 - wyniki zawodników UKS Ulisses Team z Pruszkowa:

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Miejsce
1 Wojtek Dobrzyński 2007 III
2 Amir Ulukbekov 2006 I
3 Kacper Pruszkowski 2006 I
4 Franciszek Jaguścik 2006 II
5 Maksymilian Kotulski 2006 IV
6 Michał Tomaszewski 2006 I
7 Bartek Legęcki 2005 II
8 Hubert Pruszkowski 2005 I

https://plus.google.com/117132491147457574646/posts/Tezfu7N49m5

Wiosenny Turniej Judo Dzieci – Pruszków , 12-04-2015

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Miejsce
1 Amir Ulugbekov 2006 II
2 Kacper Pruszkowski 2006 III
3 Stanisław Ostaszewski 2006 I
4 Bartek Legęcki 2005 II
5 Krystian Zabielski 2005 II
6 Hubert Pruszkowski 2005 I
7 Jakub Falkowski 2004 V
8 Maciej Wernicki 2004 II
9 Maksymilian Kotulski 2006 udział
10 Janek Ostaszewski 2006 udział

https://plus.google.com/117132491147457574646/posts/JDef2UD3hN4

III Liga judo Funny WOM – Warszawa, 18-04-2015

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Miejsce
1 Wiktoria Falkowska 2007 II
2 Franciszek Jaguścik 2005 II
3 Hubert Pruszkowski 2005 II

https://plus.google.com/117132491147457574646/posts/PKEBTwjM9mX

Międzynarodowe Mistrzostwa Grodziska Mazowieckiego w Judo –26-04-2015

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Miejsce
1 Bartłomiej Fabijański 2008 II
2 Amir Ulugbekov 2006 II
3 Kacper Pruszkowski 2006 III
4 Michał Tomaszewski 2006 I
5 Krystian Zabielski 2005 I
6 Hubert Pruszkowski 2005 I
7 Ewa Pływak 2002 III
8 Adam Włodarski 2007 V
9 Szymon Włodarski 2006 V
10 Maksymilian Kotulski 2006 udział

https://plus.google.com/117132491147457574646/posts/NTDshCngems

Mistrzostwa Płocka w Judo i IV Puchar Polski Judo Masters 2015

W sobotę 6 czerwca w Mistrzostwach Płocka w Judo Hubert Pruszkowski zajął I miejsce,
a Kacper Pruszkowski V miejsce .  W tym samym dniu odbył się IV Puchar Polski Judo Masters, w którym trener UKS Ulisses Team Przemysław Pruszkowski zajął III miejsce
w wadze do 90 kg   GRATULACJE !!!
zdjęcia: https://plus.google.com/117132491147457574646/posts/JSLXKnLc4Wr

Finał Funny WOM 2015inał Małej Ligi Judo - Warszawa, 14-06-2015

W dniu 14 czerwca odbyły się zawody judo- Finał Funny WOM 2015.
W zawodach wystartowało 3 zawodników UKS Ulisses Team z Pruszkowa, Hubert  i Kacper Pruszkowski oraz Bartek Legęcki. Wszyscy spisali się bardzo dobrze Kacper i Hubert Pruszkowscy zajęli I miejsce a Bartek Legęcki II miejsce. GRATULACJE!!!
zdjęcia: https://plus.google.com/117132491147457574646/posts/ZHEMPUnf4vp

PODSUMOWANIE SEZONU JUDO 2014/2015 W KLUBIE UKS ULISSES TEAM W PRUSZKOWIE

W poniedziałek 8 czerwca 2015 roku w klubie judo UKS Ulisses Team z Pruszkowa odbyło się - Podsumowanie sezonu judo 2014/2015. Wszystkie trenujące dzieci otrzymały upominki za zaangażowanie i postępy w nauce judo a najlepsi zawodnicy klubu zostali wyróżnieni pamiątkowymi pucharami. Najlepsi zawodnicy klubu to Michał Tomaszewski , Maciej Wernicki po 3 zwycięstwa oraz Hubert Pruszkowski który w tym sezonie odnotował 13 startów, w tym 9 zwycięstw i 4 drugie miejsca w zawodach judo. Relację z uroczystości przeprowadziła Telewizja Pruszkowska .
zdjęcia: https://plus.google.com/117132491147457574646/posts/6GMUDA6HaLc

POKAZ JUDO – PRUSZKOWSKIE WIANKI 2015

Klub judo Ulisses Team 21 czerwca 2015 roku zorganizował pokaz judo na imprezie rekreacyjnej PRUSZKOWSKIE WIANKI. Dzieci trenujące judo w klubie pokazały techniki bezpiecznego upadania, rzutów i kombinacji oraz sprawności specjalnej w judo. Obok judo odbyły się również pokazy gimnastyki. Wszystkie dzieci uczestniczące w pokazie otrzymały duże brawa oraz drobne upominki. Dla najmłodszych zostały zorganizowane gry i zabawy ruchowe. [P.P.]
zdjęcia: https://plus.google.com/117132491147457574646/posts/QRwhXVtTh7w

Pożegnanie Lata w Parku Mazowsze w Pruszkowie w dniu 06-09- 2015

Klub judo Ulisses Team w dniu 6 września 2015 roku zorganizował pokaz judo na imprezie rekreacyjnej POŻEGNANIE LATA 2015, która odbyła się w Parku Mazowsze. Dzieci trenujące judo w klubie pokazały techniki bezpiecznego upadania, rzutów i kombinacji oraz sprawności specjalnej w judo. Obok judo odbyły się również pokazy aikido. Wszystkie dzieci uczestniczące w pokazie otrzymały duże brawa oraz drobne upominki. . [P.P.]

Ogólnopolski Turniej Judo Panda Cup o puchar Burmistrza gminy Ursus, w dniu 10-10-2015 r.

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Miejsce
1 Hubert Pruszkowski 2005 I
2 Bartek Legęcki 2005 III
3 Kacper Pruszkowski 2006 udział
4 Maciej Wernicki 2004 udział
5 Maksymilian Kotulski 2006 udział
6 Janek Strzelczyk 2007 udział
7 Amir Ulugbekov 2006 udział

Mistrzostwa Błonia w Judo, w dniu 14-11-2015 r.

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Miejsce
1 Hubert Pruszkowski 2005 I

Mikołajkowy Turniej Judo - 12-12-2015 r. - klub Ryś Warszawa

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Miejsce
1 Kacper Pruszkowski 2006 I
2 Hubert Pruszkowski 2005 III
3 Bartek Legęcki 2005 III
4 Karolina Wernicka 2006 udział
5 Szymon Włodarski 2006 udział
6 Adam Włodarski 2007 udział
7 Amir Ulugbekov 2006 udział

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ROK 2014

X Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci i Młodzików o Puchar Wójta Gminy Lesznowola Turniej Rankingowy WMZ Judo, Mysiadło 08-02-2014

Lp. Imię i nazwisko dziecka Waga Rocznik Miejsce
1 Ewa Pływak 57 2002 II

I Liga Warszawskiej Olimpiady Maluchów Funny Judo 2014, Mysiadło 09-02-2014

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Miejsce
1 Kacper Pruszkowski 2006 II
2 Szymon Włodarski 2006 II
3 Hubert Pruszkowski 2005 I
4 Maciej Wernicki 2004 III
5 Jakub Falkowski 2004 I
6 Jakub Falkowski 2004 IV

galeria zdjęć

II Liga Warszawskiej Olimpiady Maluchów Funny Judo 2014, Warszawa-Wesoła 15-03-2014

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Miejsce
1 Kacper Pruszkowski 2006 I
2 Michał Tomaszewski 2006 III
3 Hubert Pruszkowski 2005 I
4 Krystian Zabielski 2005 II
5 Maciej Wernicki 2004 II

galeria zdjęć

Wiosenny Turniej Judo Dzieci – Pruszków 2014

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Waga Miejsce
1 Hubert Maszkiewicz 2006 24 kg IV
2 Bartek Legęcki 2005 58 kg II
3 Kacper Pruszkowski 2006 32 kg IV
4 Hubert Pruszkowski 2005 40 kg III
5 Szymon Włodarski 2006 28 kg V
6 Krystian Zabielski 2005 30 kg V
7 Michał Tomaszewski 2006 28 kg I
8 Jakub Aleksandrowicz 2003 36 kg III
9 Maciej Wernicki 2004 36 kg III

galeria zdjęć

Powiatowe Mistrzostwa w Judo pod patronatem Starosty Grodziska Mazowieckiego - Milanówek 27-04-2014

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Waga Miejsce
1 Hubert Maszkiewicz 2006 26 kg III
2 Maciej Wernicki 2004 36 kg III
3 Kacper Pruszkowski 2006 32 kg III
4 Hubert Pruszkowski 2005 40 kg I
5 Michał Tomaszewski 2006 28 kg I

galeria zdjęć

III Liga judo Funny WOM – Warszawa,12-04-2014 - wyniki zawodników UKS Ulisses Team z Pruszkowa:

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Waga Miejsce
1 Hubert Maszkiewicz 2006 24 kg I
2 Bartek Legęcki 2005 58 kg II
3 Kacper Pruszkowski 2006 32 kg III
4 Hubert Pruszkowski 2005 40 kg III
5 Maksymilian Kotulski 2006 24 kg II
6 Szymon Włodarski 2006 26 kg II

galeria zdjęć

Finał Funny WOM oraz Żoliborz Cup – Warszawa, 7-8-06-2014 - wyniki zawodników UKS Ulisses Team z Pruszkowa

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Miejsce
1 Jakub Paczuski 2006 II
2 Bartek Legęcki 2005 I
3 Kacper Pruszkowski 2006 III
4 Hubert Pruszkowski 2005 I
5 Maciej Wrnicki 2006 II
6 Ewa Pływak 2002 III

galeria zdjęć

Podsumowanie sezonu judo 2013/2014 w UKS Ulisses Team

W środę 18 czerwca w klubie UKS Ulisses Team w Pruszkowie odbyło się podsumowanie wyników w judo w sezonie 2013/2014.  UKS Ulisses Team uczestniczył 9 razy w zawodach judo o zasięgu wojewódzkim i ogólnopolskim.W sumie w zawodach wzięło udział 52 zawodników, którzy zdobyli ogółem 37 medali, w tym 10 złotych. Wszystkie dzieci otrzymały nagrody oraz dyplomy  za postępy w treningu judo oraz zaświadczenia za zdanie egzaminów na stopnie szkolne kyu w judo. W tym roku 25 zawodników podniosło swoje umiejętności techniczne i zdało egzaminy na stopnie 6,5 i 4 kyu. Prezes klubu Przemysław Pruszkowski najlepszym zawodnikom klubu wręczył pamiątkowe statuetki za bardzo dobre wyniki sportowe oraz godne reprezentowanie klubu oraz miasta Pruszków  w zawodach judo w sezonie 2013/2014 .W podziękowaniu za zaangażowanie i pomoc w organizacji treningów judo dla klubu, okazały puchar otrzymała również Pani Ewa Nowicka, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Pruszkowie 

Najlepsi zawodnicy UKS Ulisses Team w sezonie 2013/2014 to:

1.Ewa Pływak
2.Jakub Aleksandrowicz
3.Maciej Wernicki
4.Michał Tomaszewski
5.Hubert Pruszkowski
6.Kacper Pruszkowski
7.Szymon Włodarski
8.Hubert Maszkiewicz
9.Krystian Zabielski
10.Bartosz Legęcki

GRATULACJE !!!  [P.P.]

galeria zdjęć

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek – Warszawa, 13-09-2014

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Miejsce
1 Marta Łada 2000 II

galeria zdjęć

X Ogólnopolski Białołęcki Turniej Judo-Memoriał Grzegorza Malika Warszawa, 18-10-2014

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Miejsce
1 Hubert Pruszkowski 2005 II
2 Maciej Wernicki 2004 iV

galeria zdjęć

Turniej Jesienny 2014 - Politechnika Warszawska – 25-10-2014

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Miejsce
1 Jakub Gryżewski 2008 II
2 Bartek Legęcki 2005 III
3 Kacper Pruszkowski 2006 III
4 Hubert Pruszkowski 2005 II
5 Szymon Włodarski 2006 I
6 Adam Włodarski 2007 I
7 Michał Tomaszewski 2006 I
8 Maciej Wernicki 2004 I
9 Bartosz Radko 2008 III
10 Karol Strojnowski 2008 III
11 Janek Ostaszewski 2006 III
12 Stanisław Ostaszewski 2004 III
13 Amir Ulugbekov 2006 I
14 Jakub Czepiel 2004 I
15 Marceli Suchań 2006 III
16 Franciszek Jaguścik 2006 II

galeria zdjęć

I Otwarty Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki - Warszawa , 08-11-2014

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Miejsce
1 Hubert Pruszkowski 2005 I
2 Bartek Legęcki 2005 III
3 Krystian Zabielski 2005 VII
4 Kacper Pruszkowski 2006 VII

galeria zdjęć

Międzynarodowe Mistrzostwa w Judo pod Patronatem Burmistrza Grodziska Mazowieckiego - Grodzisk Mazowiecki, 30-11-2014

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Miejsce
1 Hubert Pruszkowski 2005 I
2 Ewa Pływak 2002 I
3 Maciej Wernicki 2004 III

galeria zdjęć

Turniej Gwiazdkowy-Sekcja Judo Politechniki Warszawskiej -13-12-2014

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Miejsce
1 Maciej Wenicki 2004 I
2 Bartek Legęcki 2005 III
3 Bartek Fabijański 2008 III
4 Oliwia Budziszewska 2007 III
5 Karol Strojnowski 2008 III
6 Bartosz Radko 2008 III
7 Janek Ostaszewski 2006 III
8 Stanisław Ostaszewski 2004 III

 

Rok 2013

IX Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci i Młodzików o Puchar Wójta Gminy Lesznowola 16-17.02.2013

Lp. Imię i nazwisko dziecka Waga Rocznik Miejsce
1 Marta Łada 63 kg 2000 II
2 Ewa Pływak 48 2002 V
3 Jakub Aleksandrowicz 32 2003 V

III Otwarte Mistrzostwa Błonia pod Patronatem Burmistrza, 03-03-2013

Lp. Imię i nazwisko dziecka Waga Rocznik Miejsce
1 Amir Ulugbekov 23 2006 I
2 Hubert Pruszkowski 35 2005 I
3 Jakub Aleksandrowicz 32 2003 I
4 Ewa Pływak 52 2002 II
5 Kazimerz Mieczkowski 23 2005 III

I Liga Warszawskiej Olimpiady Maluchów Funny Judo 2013, Warszawa 10-03-2013

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Miejsce
1 Hubert Pruszkowski 2005 I
2 Franek Stępień 2005 II
3 Krystian Zabielski 2005 IV
4 Maciej Wernicki 2004 I
5 Miłosz Izwantowski 2004 III
6 Zuzanna Grębska 2004 III
7 Jakub Aleksandrowicz 2003 III

II Liga Warszawskiej Olimpiady Maluchów Funny Judo 2013, Warszawa 23-03-2013

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Miejsce
1 Hubert Pruszkowski 2005 I
2 Jakub Aleksandrowicz 2003 II
3 Maciej Wernicki 2004 II
4 Zuzanna Grębska 2004 III
5 Kazimerz Mieczkowski 2005 IV

III Liga Warszawskiej Olimpiady Maluchów Funny Judo 2013, Warszawa 13-04-2013

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Miejsce
1 Hubert Pruszkowski 2005 I
2 Jakub Aleksandrowicz 2003 III
3 Zuzanna Grębska 2004 V

II Otwarta Pruszkowska Liga Judo, Pruszków,20-04-2013

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Waga Miejsce
1 Jakub Gryżewski 2008 26 kg III
2 Szymon Szkwarek 2007 17 kg II
3 Hubert Maszkiewicz 2006 23 kg III
4 Michał Tomaszewski 2006 27 kg I
5 Amir Ulugbekov 2006 22 kg I
6 Kacper Pruszkowski 2006 27 kg II
7 Hubert Pruszkowski 2005 36 kg I
8 Mikołaj Podlasiński 2005 24 kg IV
9 Krystian Zabielski 2005 30 kg III
10 Zuzanna Grębska 2004 37 kg III
11 Maciej Wernicki 2004 32 kg III
12 Jakub Aleksandrowicz 2003 32 kg I
13 Hubert Lubański 2000 +65 kg III
14 Marta Łada 2000 65 kg II
15 Aleksandra Dragić 2000 +55 kg IV

Mazowiecka Liga Judo , Brwinów, 18-05-2013

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Waga Miejsce
1 Hubert Maszkiewicz 2006 23 kg I
2 Amir Ulugbekov 2006 22 kg I
3 Kacper Pruszkowski 2006 27 kg I
4 Hubert Pruszkowski 2005 36 kg II
5 Maciej Łukasiewicz 2006 27 kg II
6 Krystian Zabielski 2005 30 kg III
7 Mikołaj Podlasiński 2005 24 kg IV
8 Jakub Aleksandrowicz 2003 32 kg II

Grand Prix Mazowsza- Żoliborz Cup U-13 i U-15 - Warszawa 8-06-2013

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Waga Miejsce
1 Ewa Pływak 2002 48 kg III
2 Marta Łada 2000 +63 kg V

IV Liga Warszawskiej Olimpiady Maluchów Funny Judo 2013 - Warszawa, 9-06-2013

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Miejsce
1 Hubert Pruszkowski 2005 I
2 Maciej Wernicki 2004 III

Mazowiecka Liga Judo , Nadarzyn, 5-10-2013

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Miejsce
1 Kacper Pruszkowski 2006 II
2 Hubert Pruszkowski 2005 I

Zawody Mikołajkowe – Ryś Warszawa, 01-12-2013

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Miejsce
1 Amir Ulukbekov 2006 II
2 Michał Tomaszewski 2006 III
3 Kacper Pruszkowski 2006 II
4 Hubert Pruszkowski 2005 III

galeria zdjęć

Rok 2012

Turniej Mikołajkowy w dniu 01-12-2012 - UKJ Ryś Warszawa

Lp. Imię i nazwisko dziecka Waga Rocznik Miejsce
1 Jakub Aleksandrowicz 32 kg 2003 III miejsce

http://www.judo-rys.pl/wyniki/20121201/


XVII Otwarty Turniej Judo z okazji " Narodowego Święta Niepodległości"- 03-11-2012 - AON Warszawa

Lp. Imię i nazwisko dziecka Waga Rocznik Miejsce
1 Ewa Pływak 44 kg 2002 I miejsce


Wyniki III Ligi Funny WOM 2012 - 15-04-2012 - UKJ RYŚ

http://www.judo-rys.pl/info_wiecej.php?news=818

Zawodnicy UKS Ulisses Team zajęli następujące miejsca:

Lp. Imię i nazwisko dziecka Waga Rocznik Miejsce
1 Adam Rudyk 26,9 kg 2004 I miejsce
2 Maciej Wernicki 26,9 kg 2004 III miejsce
3 Filip Łochina 42,0 kg 2004 II miejsce
4 Klaudia Bury 34,2 kg 2004 I miejsce
5 Ewa Pływak 42,6 kg 2002 I miejsce


Wyniki II Ligi Funny WOM 2012 - 18-03-2012

Zawodnicy UKS Ulisses Team zajęli następujące miejsca:

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Miejsce
1 Jakub Aleksandrowicz 2003 I miejsce
2 Adam Rudyk 2004 II miejsce


Wyniki II Otwartych Mistrzostw Błonia w Judo w dniu 11-03-2012

Lp. Imię i nazwisko dziecka Waga Rocznik Miejsce
1 Hubert Rudyk 39 kg 2001 III miejsce
2 Kamil Zaniewicz 60 kg 1997 III miejsce


I Liga Judo Funny WOM 2012 , 05-02-2012

Lp. Imię i nazwisko dziecka Rocznik Miejsce
1 Ewa Pływak 2002 I miejsce
2 Janek Ciesielczyk 2002 III miejsce
3 Jakub Aleksandrowicz 2003 II miejsce


VIII Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci i Młodzików o Puchar Wójta Gminy Lesznowola 11-12 lutego 2012 r.

Lp. Imię i nazwisko dziecka Waga Rocznik Miejsce
1 Marta Łada do 57 kg 2002 II miejsce

 

 

  Designed by ArNet